Ar-Ge VE KALİTE

Ar-Ge

SONMAK Ar-GeSektörde lider konumda olan SON-MAK kaliteyi sürekli yüksek tutmakta ve Ar-Ge faaliyetlerine önem vermektedir. Çeşitli üniversitelerden konularında uzman öğretim görevlileri ile yeni projeler yürütmekte ve mevcut olan ürünler üzerine geliştirme faaliyetlerini sürdürmekte ve yenilikler kazandırmaktadır.

Ar-Ge projelerimiz TÜBİTAK tarafından desteklenmektedir. Ürünlerimizin tasarımında faydalı model ve patent araştırması yapılmakta ve yapılan çalışmalar neticesinde uygun görülen tasarımlar için faydalı model, patent ve Endüstriyel tasarım tescili başvurularında bulunulmaktadır.

Kalite

SONMAK Kalite PolitikasıHedefimiz, değerlerimiz doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde bir kaliteyi bütün üretim ve hizmet süreçlerimizde gerçekleştirmektir. Müşterinin beklediği kaliteyi, maksimum müşteri memnuniyetini sağlayarak sunmak başarımızın temel kuralıdır. Bunun Kalite Yönetim Sisteminin etkin olarak uygulanması ile mümkün olacağının bilincindeyiz.

Başarının göstergeleri; yüksek verimlilik, bilgili ve yetenekli yönetim, iyi çalışan bir organizasyon ve yaratıcılıktır. Araştırıcı ve başarıya yönelik düşünce ve ilk defada doğruyu yapabilme becerisi, işletmemizin uzun vadede güvencesidir. Düşünce ve davranışlarımızda açıklık ve dürüstlük prensiplerini benimsiyor, motive olmuş çalışma isteği ile dünya standartlarındaki kalitesi ile markalaşma yolunda devam ediyoruz.