Kurumsal

SON-MAK HAKKINDA

1983 yılında ticaret hayatına Bursa’da başlayan firmamız devlete bağlı kuruluşların çeşitli taahhüt işlerini yerine getirmiştir. 2000 yılına doğru Sondaj Makineleri sektörüne odaklanan SON-MAK edindiği üretim tecrübesi ve kabiliyetini, modern işletim sistemi ve güçlü yatırımlarıyla destekleyerek bugün dünyanın önde gelen Sondaj Makineleri üreticileri arasında yerini almıştır.

Dünyada stratejik öneme sahip olan madencilik ve enerji üretim sektörlerine Sondaj makineleri, Enjeksiyon Pompaları, Çamur Pompaları, Otomatik Enjeksiyon Santralleri ve Ekipmanları üretimi yapan firmamız, bağlı kaldığı prensipleri sonucunda bugün ülkemizin yanı sıra dünyanın bir çok ülkesinde de Sondaj Makineleri alanında LEVENT ismiyle marka olmuştur.

Üretimine güçlü Ar-ge’si ile yön veren ve müşteri beklentilerini dikkate alan firmamız 2012 yılında Sondaj Ekipmanları üretimine başlamıştır.

Ülkemizin sektördeki lokomotif firması olan ve her geçen gün kendini güncelleyen SON-MAK MAKİNE ürün yelpazesine; teknolojisi ve katma değeri yüksek, dünya standartlarında yeni makineler ve ekipmanlar üretme çabasındadır.

Misyonumuz

Misyonumuz

Sürdürülebilir büyüme hedefleriyle faaliyet alanlarımızı genişletmek ve uluslararası kalite standartlarında hizmet ile hep en iyiye doğru yol alan güvenilir bir dünya markası olmak.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Yaptığımız her işte nihai müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartarak; birikimlerimiz ile fark yaratan ürün ve hizmetlerimiz doğrultusunda ülkemiz ve müşterilerimiz için kalıcı üstünlükler yaratmak.
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Başarının göstergeleri; yüksek verimlilik, bilgili ve yetenekli yönetim, iyi çalışan bir organizasyon ve yaratıcılıktır. Araştırıcı ve başarıya yönelik düşünce ve ilk defada doğruyu yapabilme becerisi, işletmemizin uzun vadede güvencesidir.