Servis

Satış Sonrası

Müşterilerimizin ürünlerimizi tercih etme aşamasında ki etkin olan en önemli faktörlerinden biri, firmamızın satış sonrasında müşterilerine sunmuş olduğu servis hizmetidir. Ürünlerin kullanım ömrü süresince verilen servis hizmetinin kalitesi, sürekliliği, güvenirliliği, eğitimli servis teknisyenleri ve yedek parça garantisi ile üst seviyelerde verilmektedir.
Firmamız 7/24 sunmuş olduğu servis hizmetinin, daima en iyi bir hizmet sunulması gerektiği bilinciyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına, en kısa sürede, kaliteli bir şekilde cevap verebilmeyi amaç edinmiştir.
Satış sonrası müşteri odaklı hizmet, mükemmellik ve müşteri memnuniyetine giden yolda müşterilerde bilinç oluşturmak ve başarılı uygulamaları paylaşmak işbirliğimizin en önemli kısmıdır.
Satış sonrası teknik destek ve eğitimler, makine kurulumu, yedek parça servisi, bakım eğitimleri müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı eğitim, teknik yeterliliğe sahip deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından arazide veya teknolojik alt yapıya sahip üretim tesisimizde verilmektedir.

Müşterilerimiz memnuniyet düzeylerini, önerilerini ve şikayetlerini aşağıdaki formu kullanarak Kalite departmanımıza iletebilirler.

Müşteri Memnuniyeti Anketi

Servis Talep Formu

Servis randevunuzu almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Size daha fazla yardımcı olabilmemiz için lütfen bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde giriniz.
(*) Yıldız ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com