Hakkımızda

Tarih

1983'ten beri

1983 yılında İzzettin TAVUKCU tarafından Bursa’da kurulan SON-MAK, yüksek kalite standartlarını ilke edinerek, müşteri memnuniyeti odaklı yatırımlara imza atmıştır.

Karşılıklı güven, gelişme ve başarı ilkesiyle sektöründe öncü ve köklü firmalar arasında yer almaktadır.

SON-MAK yılların tecrübesi ile yer üstü ve yer altı madenlerinin aranması ve aynı zamanda endüstriyel hammaddelerin geliştirilmesi amacı ile kendi branşında ve sektörde kullanılan çok çeşitli sondaj makinalarının üretimini gerçekleştirmektedir. .

Profesyonel ve uzman kadrosunun yanı sıra ürettiği arama sondaj kuleleri, sondaj ekipmanları, çamur pompaları ve enjeksiyon sistemleriyle de dünyanın stratejik öneme sahip madencilik ve enerji sektörlerine hitap etmektedir.

Sektörün lideri olan SON-MAK, petrol-doğalgaz, jeotermal kaynakların aramalarında, yer altı sularının aranmasında, baraj alanlarının değerlendirilmesinde, tünellerin iyileştirilmesinde en güvenilir seviyede hizmet vermektedir. köprüler, zayıf zeminler,

SON-MAK, 14.500 m2 kapalı alana sahip fabrikasıyla sondaj makinelerinin dünya çapındaki üreticisidir.

Kendi markası olan “LEVENT” markasıyla SON-MAK, sektördeki yeni trendleri takip ederek sürekli kendini güncelleyen ve müşteri memnuniyetini her zaman daha üstte tutan, gelişen teknolojiye ayak uydurarak dünya standartlarında yeni makine ve ekipmanlar üretme çabasındadır. Sürdürülebilir büyüme ve ürün gamındaki yüksek teknoloji ile.

Değerimiz

Neden farklıyız?

Değerlerimiz SON-MAK’ta nasıl çalıştığımızı tanımlar. Bu değerlerden herhangi birini içeren bir projeyi üstlenmeyeceğiz ve yürütmeyeceğiz. SON-MAK değerleri çerçevesinde çalışmayı taahhüt ettiğimizde sektörümüzde üstün işlere imza atacağımıza inanıyoruz.

Vizyonumuz

Yaptığımız her şeyde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak; bilgi birikimimizi kullanarak müşterilerimize fark yaratan, kalıcı avantajlar yaratan ürün ve hizmetlere imza atıyoruz.

Görevimiz

Uluslararası kalite standartlarında faaliyet ve hizmet alanını genişleterek sürdürülebilir büyümeyi sürdürmek ve dünya çapında güvenilir bir marka olma yolunda yön belirlemek.

Yönetim İlkelerimiz

Bütünlük

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, taşeronlarımıza, resmi ve düzenleyici makamlara, rakiplerimize ve bir bütün olarak topluma karşı davranışımız kusursuzdur.

Sürdürülebilirlik

İç ve dış paydaşlara karşı ekonomik, çevresel ve sosyal sorumluluk bilincini aşılayan kurumsal sürdürülebilirlik yaklaşımı.

Etik

İşimizde Şeffaflık, Hesap Verebilirlik ve Disiplin.

Güven

Çalışanlarımızla karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık bir ilişki.

Yenilikçi Zeka

Mükemmellik, Yenilik ve İyileştirme.

Bağlılık

Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre konularına tavizsiz bağlılık.

Dayanışma

Başarıyı paylaşmak ve başarısızlık karşısında birlikte durmak.

Projenizin hayata geçmesine başlayalım.

Bizi tanımak ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurursanız sizi en kısa sürede arayacağız.

İlk Bilen Siz Olun

Broşürlerimizi E-postayla Alın.