STANDART SU YOLLARI

Standart su yolları, genel amaçlı karot alma işlemlerinin çoğu için ve çeşitli koşullarda büyük sıvı sirkülasyonu için tavsiye edilir.

YÜZDEN BOŞALTMA(FD)

Çok yumuşak ve kırık oluşumlar için veya Üç borulu (O3) variller kullanıldığında önerilir SON-MAK Yüzey Deşarjı su yolları, matkabın ön yüzüne kalıplanmış portlardan sıvıyı dışarı atarak su yolu tıkanmasını önlemek için yıkama özelliklerini artırır.

KALKAN)

SON-MAK Turbo Uçların su yolları, daha fazla yıkama kabiliyeti sağlar ve matkabın kayaya temas alanını azaltır, böylece ucun daha az basınçla daha fazla kesme yeteneği sağlar. Bu, torkun azaltılmasına ve penetrasyon oranının arttırılmasına olanak tanır. Yalnızca emprenye edilmiş elmas uçlarda mevcuttur.

 

DERİN ID SU YOLLARI(DD)

Matkap ucunun iç çapı üzerindeki su yolu derinliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır, bu da çekirdeğin püskürmesini veya yıkanmasını azaltır. Ekstra boşluk, dolaşım kaybı olan bir uygulamada kaldırıcı mahfazasından geçen su akışının neden olduğu vakum etkisini en aza indirir.

 

KONİK SU YOLLARI(TW)

Standart su yollarının tıkanabileceği yumuşak ve kırık oluşumlar için önerilir. Konik, su yollarının temiz tutulmasına yardımcı olmak için kesimleri temizler.

SPİRAL(SP)

Kırık formasyonlarda sondaj yapmak için önerilir. Özel olarak açılı su yolları daha fazla sıvı tahliyesine olanak tanır.